• Auto järelmaks - ühe tunniga oma uude autosse

Reeglina eeldab auto järelmaks erinevate pankade ning teiste finantseerimisasutuste uste kulutamist, suurt hulka paberitööd ning kooskõlastamisi, mis kõik on väga suur ajakulu.

Meie oleme otsustanud minna teist teed.

Erinevalt mitmetest konkureerivatest teenusepakkujatest, on meilt ostetud sõidukile taotletav auto järelmaks soodne, tingimused paindlikud, taotlemise protsess lihtne ning asjaajamine kiire.

Olles endale meelepärase sõiduki välja valinud ning Teid huvitab ka auto järelmaks, on Teil meie juurest lahkumata võimalik vastav taotlus ka kohe esitada.

Kui Teie taotletav auto järelmaks meie finantseerimispartneri Mogo poolt rahuldatakse, jääb Teil vaid allkirjastada leping ning saame ostu-müügi tehingu lõpule viia.

Juhul kui esialgselt taotletavad järelmaksutingimused meie finantseerimispartnerile mingil põhjusel sobima ei peakski, tehakse Teile koheselt vastupakkumine.

 

Lisaks laiale sõidukitevalikule, pakub NP Autod oma klientidele keskmisest paremaid järelmaksutingimusi: ostes sõiduki meilt, on auto järelmaks Teile tavalisest soodsam, kuid võimalused seejuures suuremad.

  • Näiteks saate soovi ja võimaluse korral auto järelmaksulepingu sõlmida 0%-se sissemaksega, kasutades samas maksimaalset tagasimaksuperioodi – tervelt 72 kuud!
  • Ka kuuintress on Teile soodsam: 3,55%-se kuuintressi asemel on meie kaudu ostetud sõiduki auto järelmaksu kuuintress pelgalt 1,99%.
  • Auto järelmaks on võimalik auto vanusest olenemata.

Meie kaudu pakutav auto järelmaks on soodne, paindlik, lihtne ning kiire. Täida taotlus siinsamas lehel ning võid juba ühe tunni pärast oma uude sõidukisse istuda.

Auto järelmaks – osta uus auto!

Makseperiiod kuni

72

kuud

Rohkem kui

250

autosi

Esimene sissemakse alates

0 %

või Teie auto

Intress on alates

1.99 %

kuus

Kuidas järelmaksulepingu vormistamine käib?

1. Taotlus

Valige välja auto meie müügiplatsil ja me aitame teile taotlust täita.

2. Pakkumine

Järelmaksu firma vaatab teie taotluse läbi ja teeb pakkumise 30 minuti jooksul.

3. Leping

Pärast isiku tuvastamist allkirjastage leping järelmaksu firma filiaalis ja tasuge esimene sissemakse.

4. Auto

Teie võite istuda uue auto rooli juba samal päeval!
Finantsteenuseid pakkub MOGO OÜ.
*Lepingutasu on alates 5% järelmaksu summast.
*Omanikuvahetus Maanteeametis on 65 eur.

Järelmaksu kalkulaator


MogoForm

Lisainfot meie pakutavate finantseerimisvõimaluste kohta saad kui helistad numbril +372 53870751 või saadad ekirja aadressile klienditeenindus@npautod.ee