ET RU EN FI
Soitamme takaisin 53870751

VAKUUTUS

Auto kindlustamine kohapeal: võimalused ja eelised

Auto kindlustamine tähendab lepingu sõlmimist kindlustusseltsiga, kes tagab autoomanikule tema autoga seotud kahjude korral rahalise kaitse. Liikluses olles ei saa te kunagi kindel olla, et teie ümber on ainult kogenud juhid, mis välistaks liiklusõnnetuste juhtumise ohu. Aga te saate enda, oma auto ja loomulikult rahakoti kindlustada, kui vormistate kindlustuse kohe kohapeal.

Liikluskindlustus see on iga autojuhi võimalus pikkade sõitude ajal salongis pinget vähendada. Meie ettevõte pakub paindlikke kindlustustingimusi, mis rõõmustavad teid kindlasti paindlike võimalustega. Kuid millistes olukordades liikluskindlustus teid aitab? Ja milliseid kindlustushindu saab tänapäeval nimetada ajakohasteks? Sellest ja paljust muust allpool.

Kuidas saab autokindlustus teie eelarvet ettenägematute väljaminekute eest kaitsta

Liiklusõnnetusi juhtub iga päev ja sugugi mitte alati juhtide süül. Sellest hoolimata on selliste juhtumite tagajärjeks auto vigastused, mille eest teil tuleb maksta oma taskust. Autokindlustus saab muuta selle olukorra teie kasuks.

Kohustuslik autokindlustus katab enamuse olukordi, millega autojuhid kokku puutuvad. Seega, kui olete otsustanud sõlmida autokindlustuse, saate abi järgmistel juhtudel:

  1. liiklusõnnetused;
  2. auto vigastamine kolmandate isikute poolt.

Kindlustuspoliis on kohustuslik tingimus, mida täitmata te Eesti teedel liigelda ei tohi. Tavaline kindlustuspoliis siiski kõiki probleeme ei lahenda. Kui soovite vältida ettenägematuid kulutusi auto remondiks, olenemata sellest, kes on õnnetuses süüdi, on teil vaja kaskokindlustust.

Kaskokindlustus on Eestis teie auto ja rahalise heaolu eest hoolitsemise lahutamatu osa. Esiteks pakub see autoomanikele täielikku kaitset selliste riskide eest nagu liiklusõnnetused, ärandamine, süttimine, loodusõnnetused ja vandalism. Avarii tagajärjel või muul viisil tekkinud kahju korral hüvitab kindlustusselts tekkinud kahjud ja aitab auto kiiresti taastada.

Teiseks annab kaskokindlustus vabaduse valida volitatud hoolduskeskusi ja remonditöökodasid, mis tagavad kõrge kvaliteedi ja professionaalse lähenemise autode taastamisele. Lisaks aitab asendusauto saamise võimalus remondi ajaks vältida ebamugavusi ja säilitada mobiilsuse.

Kolmandaks kaitseb kaskokindlustus juhte ja reisijaid ravikulude tasumise eest ja hüvitab avariikohal osutatud abi kulud. See tagab teedel turvatunde ja meelerahu.

Lisaks annab kaskokindlustus võimaluse valida optimaalsed kindlustustingimused, sealhulgas omavastutuse suuruse ja lisakaitse, et kohandada kindlustuspoliis vastavalt oma vajadustele ja võimalustele.

Kaskokindlustuse pakutavatest võimalustest rääkides tasub mainida remondikulude hüvitamist järgmistel juhtudel:

  • auto riketest või välistest teguritest põhjustatud süttimine;
  • vigastused, mis on põhjustatud kokkupõrkest lindude ja loomadega;
  • ilmaoludest põhjustatud vigastused.

Nagu näete, on autokindlustusega kaetavate olukordade valik üsna lai, aga see pole veel kõik. Lisaks ettenägematutele olukordadele, mille puhul autokindlustus teid aitab, pakume me ka mugavat teenust kindlustuse vormistamiseks.

Autokindlustus kohapeal: NP Autod

Ostes auto meilt, saate selle kohe ka kindlustada. Lisaks võite saada «rohelise kaardi», millega on võimalus kindlustusteenuseid kasutada ka piiri taga ringi reisides. Meie teenuste kasutamiseks võite tellida tagasihelistamise veebilehel või külastada meie esindust. Pakume sõidukite ostueelse kontrolli teenust. Seda saate kasutada, kui võtate ühendust meie müügijuhiga ja tellite teenuse mõnele meie kataloogist olevale autole.

Kindlustuse saate sõlmida kohe autodokumentide vormistamise ajal. Meie esindaja annab teile põhjalikult nõu kindlustuspoliisi pakutavate tingimuste ja võimaluste kohta ning juhendab, kuidas vormistada «rohelist kaarti», kui plaanite lähiajal Euroopasse reisida.