ET RU EN FI
Helistame tagasi 53870751

Mazda kasutatud autod

Osta kasutatud Mazda CX-7 Luxury 2.3 191 kW 2008 värv hall Tallinnas
3 999 €
83 € / kuus
Mazda CX-7 Luxury 2.3 191 kW
Osta kasutatud Mazda 6 Skyactiv 2.2 129 kW 2013 värv sinine Tallinnas
9 499 €
197 € / kuus
Mazda 6 Skyactiv 2.2 129 kW
Kasutatud auto Mazda on automark, mis on võitnud autosõprade südamed oma stiilse disaini, dünaamilise jõudluse ja tehnoloogiliste uuenduste kombinatsiooniga. Sellega seoses on kasutatud autode turul nende järele alati suur nõudlus. Aga mis teeb need autod järelturul nii atraktiivseks?

Miks on kasulik osta kasutatud Mazda?

See automark paistab silma töökindluse ja vastupidavusega. Mazda edasine müük on pigem kerge, sest paljudel mudelitel on suurepärane maine tehnilise korrasoleku mõttes. See muudab need atraktiivseks nende ostjate jaoks, kes otsivad töökindlat ja vastupidavat autot.
  • Esteetika ja disain
Mazda on tuntud oma ainulaadse disaini poolest, mis ühendab endas elegantsi ja dünaamilisuse. Ostes kasutatud Mazda, saate stiilse väljendusrikaste vormidega auto.
  • Dünaamiline jõudlus
Mazda on alati eristunud rõhuasetusega juhtimismugavusele ja dünaamilisele jõudlusele. Isegi kasutuses olnud mudelitel on enamasti säilinud iseloom ja sõidunäitajad.
  • Tehnoloogilised uuendused
Mudelid on tavaliselt varustatud edumeelsete tehnoloogiliste lahendustega. Selle margi kasutatud auto ostmine võimaldab teile juurdepääsu kaasaegsetele ohutus-, meelelahutus- ja mugavussüsteemidele.
  • Raha kokkuhoid
Kasutatud Mazda ostmine võimaldab uue ostmisega võrreldes raha säästa, kaotamata seejuures margi kvaliteedis ja atraktiivsuses. Kasutatud Mazda: ostjate valikud Siin on mõned populaarsed Mazda mudelid, mis köidavad sageli ostjate pilku.
  • Mazda 3
Kompaktne sedaan või luukpära, mis pakub suurepärast stiili, jõudluse ja tehnoloogiate kombinatsiooni. Moodne disain, sportlik juhitavus ning täiustatud ohutus- ja meelelahutusfunktsioonid.
  • Mazda 5
Universaalne mahtuniversaal aktiivsetele peredele. Auto on kompaktsete mõõtudega, mis annab sellele hea manööverdusvõime ja mugavuse linnasõitudel. Unikaalne istmete kokkuklappimise süsteem võimaldab erinevaid konfiguratsioone, tekitades nii kaubale või reisijatele rohkem ruumi. Tõhus bensiinimootor tagab korraliku kütusesäästu, mistõttu on Mazda 5 suurepärane valik neile, kes hindavad auto kasutamisel säästlikkust.
  • Mazda CX-7
Dünaamilise iseloomuga sportlik linnamaastur. Võimas bensiinimootor tagab suurepärase dünaamika ja reageerimisvõime. Sportvedrustus ja suurepärased juhitavusnäitajad muudavad iga sõidukogemuse haaravaks. Avar ja mugav salong ning kõrge isteasend tagavad juhile ja reisijatele suurepärase vaatevälja. Võimekus tulla toime mitmesuguste teeoludega muudab CX-7 sobivaks kasutamiseks nii linnas kui maal.

Ostke kasutatud Mazda ettevõttest NPautod

NPautod soovitab sirvida meie kodulehel olevat kataloogi. Meil on hea hinnaga autosid ka kõige nõudlikumatele ostjatele. Pakume Tallinnas kvaliteetset teenindust ja ekspertide konsultatsioone. Oleme siin, et abistada teid auto valikul ja püüame muuta ostuprotsessi teie jaoks võimalikult mugavaks. Ohutuse ja töökindluse tagamiseks läbivad kõik kasutatud autod põhjaliku kontrolli ja tehnohoolduse. Samuti abistame õnnetusjuhtumite korral: vaatame üle kõik dokumendid ja laseme teeninduses läbi viia põhjaliku kontrolli. Kui valite kasutatud Mazda, siis valite stiili, töökindluse ja dünaamilisuse.