ET RU EN FI
Helistame tagasi 53870751

Komisjonimüük

 

Meie müügiplatsil on Sul võimalik enda auto müüa palju kiiremini

Auto müümine võib olla aeganõudev ja keeruline protsess, sest ostjate-müüjate soovid on tihti erinevad ning kokkulepped visad sündima. Olulist rolli mängib siin ka müüa kuulsus. NP Autod autoplatsil õnnestub müük kindlasti.

Usaldusväärse ning kogemustega müüajana oleme klientide hulgas tuntud kui teenusepakkuja, kelle müügiplatsilt leiab heas ja väga heas seisukorras põhjaliku tehnilise kontrolli läbinud sõidukid. Et seda mainet hoida, on meie nõudmised kõrged ka müüdavatele sõidukitele.

Et müük kiiremini õnnestuks, soovitame omalt poolt sõiduk enne müüki toomist “tippvormi” viia, s.t. lisaks tehnisele kontrollile ja võimalikele parandustöödeleka ka puhastada, pesta ning poleerida, et potentsiaalsele ostjale võimalikult kiiresti silma jääda. Soovi korral on NP Autod valmis Teid abistama.

Komisjonimüügi teenustasu on 7% + km müüdud sõiduki hinnast, minimaalselt 500 eurot + km.

Kui sõiduk ei ole müüdud 90 päeva jooksul, siis alates 91 päevast lisandub komisjonitasule 7 eurot + km iga järgneva päeva eest.

Sõiduki müügist väljavõtmisel rakendub hoiutasu 7 eurot + km iga müügis olnud päeva eest.

NP Autod tingimused komisjonimüüki toodavale sõidukile

  • sõiduk on tehniliselt heas korras (tuled, aku, vedelike tase)
  • sõidukil on all nõuetele vastavad rehvid
  • sõiduki kütusepaagis on vähemalt ¼ paagi jagu kütust
  • sõiduk peab olema puhas nii seest kui väljast
  • sõiduk peab olema registreeritud Maanteeametis ja omama kehtivat ülevaatust

Soovist sõiduk komisjonimüüki tuua ning võimalikest lisaküsimustest palume teada anda e-posti vahendusel klienditeenindus@npautod.ee või veebilehe kaudu ostanautod.ee