ET RU EN FI
Helistame tagasi 53870751

Kasutatud autod

Osta kasutatud Jeep Grand Cherokee Overland 3.0 160 kW 2007 värv hall Tallinnas
5 499 €
114 € / kuus
Jeep Grand Cherokee Overland 3.0 160 kW
Osta kasutatud Chevrolet Cruze Final Edition 1.6 91 kW 2013 värv must Tallinnas
3 799 €
79 € / kuus
Chevrolet Cruze Final Edition 1.6 91 kW
Osta kasutatud Skoda Fabia Elegance 1.2 77 kW 2011 värv sinine Tallinnas
5 199 €
108 € / kuus
Skoda Fabia Elegance 1.2 77 kW
Osta kasutatud Land Rover Freelander Special Edition 2.2 118 kW 2007 värv tumehall Tallinnas
5 999 €
125 € / kuus
Land Rover Freelander Special Edition 2.2 118 kW
Osta kasutatud Renault Scenic Xmod Bose Edition 1.5 81 kW 2013 värv hall Tallinnas
5 999 €
125 € / kuus
Renault Scenic Xmod Bose Edition 1.5 81 kW
Osta kasutatud Peugeot Partner Tepee 1.6 72 kW 2015 värv must Tallinnas
5 499 €
114 € / kuus
Peugeot Partner Tepee 1.6 72 kW
Osta kasutatud Subaru Outback Comfortline 2.5 123 kW 2012 värv tumehall Tallinnas
5 999 €
125 € / kuus
Subaru Outback Comfortline 2.5 123 kW
Osta kasutatud Toyota Corolla Linea Sol 1.6 97 kW 2011 värv helehall Tallinnas
3 499 €
73 € / kuus
Toyota Corolla Linea Sol 1.6 97 kW
Osta kasutatud Skoda Octavia Active Facelift 1.2 63 kW 2017 värv pruun Tallinnas
5 799 €
120 € / kuus
Skoda Octavia Active Facelift 1.2 63 kW
Osta kasutatud Mercedes-Benz GLE 350 Coupe / Luxury / AMG Pakett / Airmatic 2.9 200 kW 2021 värv valge met. Tallinnas
74 999 €
1557 € / kuus
Mercedes-Benz GLE 350 Coupe / Luxury / AMG Pakett / Airmatic 2.9 200 kW
Osta kasutatud Volkswagen Passat Variant Comfortline 1.8 118 kW 2012 värv must Tallinnas
4 999 €
104 € / kuus
Volkswagen Passat Variant Comfortline 1.8 118 kW
Osta kasutatud BMW 530 Facelift 3.0 173 kW 2007 värv sinine Tallinnas
4 999 €
104 € / kuus
BMW 530 Facelift 3.0 173 kW

FAQ

Enne kasutatud auto ostmist Eestis on oluline kontrollida järgmisi dokumente:

  • tehniline pass;
  • registreerimistalong;
  • dokumendid regulaarse hoolduse kohta;
  • avariide ja vigastuste ajalugu;
  • kindlustuspoliis;
  • sõidukimaksu korrektset tasumist kinnitavad dokumendid.

Toome välja mõned automargid, mis on kasutatud autode turul sageli populaarsed:

Meie veebileht pakub teile odavad kasutatud autod Tallinnas; protsess on võimalikult kiire ja saate oma uut autot nautida juba lühikese aja jooksul.

Autoliising on väga soodne pakkumine, tänu millele saate maksed jaotada kuude peale, mitte maksta kogu summat korraga. Enne ostmist tuleb täita liisingutaotlus, auto valikul aitab NPautod ning täidetud taotlus vaadatakse läbi 30 minuti jooksul!

Meie ettevõte on pidanud vastu – oleme müünud kontrollitud kasutatud autod juba üle 5 aasta! Kõik sõidukid on põhjalikult kontrollitud ja tehniliselt heas korras. Seega võite olla kindel, et teie auto on turvaline ja kestab kaua.

Loomulikult, Eesti seadusandlus ei piira välismaalaste õigust riigist autosid osta. Ostmine võib siiski hõlmata täiendavaid protseduure ja nõudeid. Me teame, kuidas ost õigesti vormistada ja tänu sellele saame teile rääkida kõigist nüanssidest.

NPautod annab autole ostmisel garantii, mis kehtib 2 kuud või 3000 km. Teie meelerahu on meie jaoks esikohal!

Kas kasutatud auto on tulus ost?

Auto ostmine on tõsine otsus, mis vajab rahaliste võimaluste põhjalikku analüüsimist ja sobiva mudeli hoolikat valimist. Kasutatud autode mudelite valik on suur ja hinnad uute autodega võrreldes soodsamad. Kui te veel kahtlete, kas osta teise ringi auto Eestist, tutvuge nende kolme eelisega ja veenduge, et meie pakkumised on tulusad.

  • Rahasääst

Uue auto väärtus hakkab langema esimesest kasutuspäevast, kasutatud auto ostmine aga võimaldab säästa alghinnalt. Lisaks võivad kasutatud auto kindlustus- ja muud maksud olla väiksemad, mis aitab samuti raha kokku hoida.

  • Mitmekülgne valik

Kasutatud autode turg pakub suurt valikut mudeleid, muuhulgas ka selliseid, mis uuena ei ole taskukohased. See tähendab, ostjad saavad valida erinevate markide ja erineva sisuga mudelite vahel sõltuvalt oma vajadustest ja eelistustest.

  • Vähem närvikulu

Uue auto esimestel kasutusaastatel kaotab see märkimisväärse osa oma hinnast, samas kui selle etapi juba läbinud kasutatud auto hind on järelturul stabiilsem.

Seega on kasutatud auto ostmisel oma eelised ja see võib olla soodne alternatiiv uue auto ostmisele. See võimaldab säästa algkulusid ja pakub rohkem valikuvariante.

Kasutatud autod TOP

BMW – elegantsuse, dünaamilisuse ja kõrgtehnoloogia sümbol. Bmw kasutatud autod on tuntud oma sportliku jõudluse ja dünaamiliste sõiduomaduste poolest. Kui soovite Eestis BMW-d osta, pöörduge asjatundjate poole, kes aitavad teil langetada õige valiku.

Audi – Saksa kvaliteet ja uuenduste sünonüüm. Audi kasutatud autod paistavad silma kvaliteetse siseviimistluse ja stiilse disainiga. Audisid müüakse Pärnus ja Tallinnas, mis on suurepärane variant pealinnas elavatele inimestele.

Ford – Ameerika automark, mida iseloomustavad töökindlus ja soodne hind. Kasutatud autod Ford: enne ostmist valige välja mudel, mis vastab teie vajadustele ja eelistustele kõige paremini.

Mercedes – luksuse ja mugavuse kehastus. Selle margi mudelid paistavad silma kvaliteetsete materjalide, elegantse disaini ja täiustatud turvasüsteemidega. Seega – kui ostate Mercedese Eestist, oletegi maineka auto õnnelik omanik.

Mazda – Jaapani auto, mis on kuulus oma suurepärase kvaliteedi ja stiili poolest. Mazda kasutatud autod on enamasti moodsa väljanägemisega ja maanteel silmatorkavad.

Need eelised muudavad automargid atraktiivseks neile ostjatele, kes eelistavad auto puhul mugavust, töökindlust, uuendusi ja stiilsust.

Miks on soodne osta kasutatud auto NP Autodest

Kas olete juba ammu unistanud autost, aga selle ostmist ikka edasi lükanud?

NP Autod ja kasutatud autode müük Tallinnas. Miks osta just meilt?

Suur valik

NP Autodel on müügiks pakkuda suur valik erinevat marki ja mudelit kasutatud autosid. Sõltumata eelarvest ja eelistustest leiab igaüks meilt suure valiku variante – nii säästlikke linnasõdukeid kui prestiižikaid ja luksuslikke mudeleid.

Kontrollitud kasutatud autod

Me teeme autole korraliku kvaliteedikontrolli. Asjatundlikud eksperdid on kõik sõidukid põhjalikult üle vaadanud ja esitanud täielikku teabe selle tehnilise seisukorra ja hooldusajaloo kohta.

Ostmine on mugav ja lihtne

Te saate enne ostu autoga tutvuda ja selle kohta teavet, muuhulgas tehnilised andmed, fotod ja hinna. Lisaks pakub sait võimalust võtta ühendust müüjaga lisateabe saamiseks või leppida kokku sõiduki vaatamine ja proovisõit. See säästab kasutatud auto otsimisel teie aega.

Hind ja raha säästmine

Üks peamisi ostma meelitavaid tegureid on kasutatud autode madalamad hinnad võrreldes uute mudelitega. Samuti tasub tähele panna, et kasutatud autot ostes on kindlustusmaks ja muud maksud väiksemad, mis säästab samuti raha.

Tänu neile teguritele saavad ostjad olla kindlad, et saavad töökindla ja end tõestanud auto ahvatleva hinnaga. Meie omalt poolt pakume kõigile klientidele laitmatut teenindust ja individuaalset lähenemist!