ET RU EN FI
Helistame tagasi 53870751

Auto ostueelne kontroll

Ostueelne kontroll: Kuidas see käib ja miks on teil seda vaja?

Auto ostmine on alati tähtis sündmus. Autoomanikuks saades saate alati vabalt ringi liikuda, olgu siis tegu pikema reisi või lühikese sõiduga kohvi järele. Kuid see otsus peidab endas ka kuhjaga detaile, milles võib olla spetsialisti abita keeruline orienteeruda.

Meie ettevõtte poole pöördudes saate osta auto ja olla kindel, et teete parima valiku. Pakume auto ostueelse kontrolli teenust, et saaksite lasta endale meelepärase auto enne ostmist mõnes endale sobivas teeninduses üle vaadata. Kuidas aga käib auto ostueelne kontroll ja miks ostjad meid valivad? Sellest räägime järgnevalt.

Kuidas toimub ostueelne kontroll

Nagu nimestki järeldada võib, on ostueelne kontroll auto diagnostika enne selle tegelikku müüki. Ettevõtte NP Autod pakutav ostueelne kontroll on võimalus kontrollida teile meeldiva auto tehnilise seisukorra vastavust eelnevalt kirjeldatule. Seega saate selle teenuse tellimisel veenduda, et:

  1. auto veermik on täiesti korras ja vastab kirjeldatule;
  2. autol, millele teil silm peale jäi, ei ole tehnilisi probleeme;
  3. kõik funktsioonid on täiesti töökorras;
  4. auto kere ei vaja remonti, ei ole roostest kahjustatud ja vastab kirjeldusele.

Ja palju muud!

Selleks, et meie kliendid oleksid meie aususes kindlad, saate auto ostueelse kontrolli Tallinnas lasta läbi viia igas teie silmis usaldusväärses teeninduses. Seega kui pöördute auto ostmiseks meie poole, saate asjatundjatelt garantii, et ost vastab teie ootustele. Aga milleks ostueelne kontroll veel kasulik on? See annab sõiduki kohta palju lisateavet. Kasutades ostueelse kontrolli teenust, saate lasta auto üle vaadata mis tahes teeninduses ning meistri lõplikule arvamusele toetudes langetada lõpliku ostuotsuse.

Miks valivad kasutajad just meid

Pöördudes NP Autode poole, saate auto osta, delegeerides kõik keerulised asjaajamised professionaalidele. Meie eksperdid on valmis teile auto välja valima, tagama võimaluse teha ostueelne kontroll usaldusväärses teeninduses ning pakkuma ka kindlustuse vormistamist kohe peale ostu. Meie töötajad on kvalifitseeritud spetsialistid, kellel on aastatepikkused kogemused, mis võimaldab meil tagada pakutavate teenuste kvaliteedi.

Kui olete juba ammu soovinud autot osta, kuid kartsite valikuga eksida, võtke meiega ühendust. Valime auto vastavalt teie vajadustele ja eelistustele, pakkudes valikuks mitu variant. Kui olete otsustanud, milline auto teile kõige rohkem meeldib, viime selle teie valitud usaldusväärsesse teenindusse ostueelsesse kontrolli.

Et meie teenuste kohta rohkem teada saada, kasutage meie veebilehe vastavaid rubriike. Seal ootab teid ka nupp tagasihelistamise tellimiseks ja konsultandiga ühenduse saamiseks ning põhjalik teave kõigi meie teenuste kohta.

Tehke teoks oma unistus auto soetamisest võimalikult soodsalt. Usaldage auto valik professionaalidele ja te saate unistuste auto nii kiiresti kui vähegi võimalik.