ET RU EN FI
Helistame tagasi 53870751

RENAULT sõidukid

Osta kasutatud Renault Clio Initiale Paris 1.1 55 kW 2006 värv sinine Tallinnas
2 499 €
52 € / kuus
Renault Clio Initiale Paris 1.1 55 kW
Osta kasutatud Renault Master 2.3 74 kW 2013 värv valge Tallinnas
7 499 €
156 € / kuus
Renault Master 2.3 74 kW
Osta kasutatud Renault Latitude Initiale 3.0 177 kW 2011 värv tumehall Tallinnas
6 999 €
145 € / kuus
Renault Latitude Initiale 3.0 177 kW
Osta kasutatud Renault Clio Eco 1.1 55 kW 2008 värv hall Tallinnas
2 499 €
52 € / kuus
Renault Clio Eco 1.1 55 kW
Prantsuse kaubamärk Renault on turul olnud juba üle saja aasta ning saavutanud tuntuse oma uuendusliku lähenemisega autode arendamisele, mis teeb neist maailmaturul ühe populaarseima brändi, Renault’ disainile iseloomulik tänapäevane esteetika ja insenertehniline baas aga tagavad nende kvaliteedi ja töökindluse.

Kasutatud Renault’ ostmine – NPautode eksperdid annavad nõu

Kasutatud auto ostmine hõlmab mitmeid tehingu edukaks lõpuleviimiseks olulisi etappe, millest peamised loetleme allpool.
 1. Esimese sammuna otsustage, kui suure summa olete nõus kasutatud auto ostmisele kulutama. See aitab teie valikut kitsendada ja vältida oma rahaliste võimaluste ületamist.
 2. Autoeelistused, arvestades selliseid tegureid nagu keretüüp, suurus, reisijakohtade arv, ajami tüüp jne.
 3. Valige meie spetsialistide pakutavate variantide hulgast välja kõige meelepärasem.
 4. Visuaalne ja tehniline ülevaatus – kontrollige kere, mootori, vedrustuse, käigukasti, salongi ja muude oluliste komponentide seisukorda. Pöörake tähelepanu läbisõidule, hooldusajaloole ja kahjustustele.
 5. Tehke proovisõit – pöörake tähelepanu juhitavusele, mürale ja vibratsioonile, pidurisüsteemile, käiguvahetusele ja auto üldisele käitumisele sõidu ajal.
 6. Kontrollige, et olemas oleksid kõik dokumendid: sõiduki tehniline pass, registreerimistunnistus, hooldusraamat ja sõiduki ajalugu.
 7. Peale eeltoodud etappide läbimist toimub ostu-müügilepingu sõlmimine ja raha ülekandmine. Ostu eest tasuge alles siis, kui tehing on sõlmitud kirjalikult ning sisaldab kõiki pooltevahelisi tingimusi ja kokkuleppeid.
 8. Pärast tehingu lõpuleviimist registreerige auto enda nimele. Samuti tasuks oma uuele autole sõlmida kindlustus.

Miks on kasutatud Renault´ ostmine kasulik?

Kasutatud auto ostmine on väga kasulik ja sellel on terve hulk plusse.
 • Raha kokkuhoid – te ei pea kulutama nii suurt summat kui uue ostmise puhul, mis annab võimaluse märkimisväärselt säästa.
 • Võimalikud rikked on remonditud – kuna autod läbivad põhjaliku müügieelse kontrolli, võimaldab see kõrvaldada võimalikud probleemid ja defektid, mis võib tulevikus vähendada hoolduskulusid.
 • Madalad kindlustusmaksed – need võivad olla oluliselt väiksemad kui uutel autodel. See on seotud sellega, et kindlustus põhineb turuhinnal, mis on kasutatud autode puhul tavaliselt madalam.
 • Suur mudelite ja konfiguratsioonide valik võimaldab teil valida  auto, mis vastab kõige paremini teie vajadustele ja rahakotile.

Kust osta Renault Eestis?

Meie veebilehelt saate osta kasutatud Renault’ väga hea hinnaga! Püüame tagada võimalikult mugavad ostu- ja rahastamistingimused, et ostuprotsess oleks meie klientide jaoks lihtne ja mugav. Garanteerime iga auto kvaliteedi ja korrasoleku. Autokataloogis leidub sobiv variant isegi kõige nõudlikumale ostjale. Kui teil on küsimusi, on meie konsultandid siin, et aidata. Usaldage see asi meie hoolde ja nautige oma uut kasutatud autot juba õige varsti!