ET RU EN FI
Helistame tagasi 53870751

Auto värvimine

Auto värvimine – NP Autod

Sõiduki värvkate on see, mis sageli määrab selle lõpliku müügihinna. Ükskõik kui roosiline teie auto seisukord tehnilisest küljest ka ei tunduks, aga kui kosmeetiliselt on auto kerel täkked, kriimud või rooste, siis sellise auto eest tõenäoliselt soovitud hinda ei saa.

Sõiduki müük on vaevarikas ettevõtmine, milleks tuleb auto ette valmistada. Te saate oma auto turuhinda oluliselt tõsta, kui pöördute värvikihi taastamiseks spetsialistide poole. NP Autode meeskonnal on alati hea meel oma kliente keerulistes olukordades aidata.

Kui olete huvitatud auto värvimisest Tallinnas, kindlustavad meie spetsialistid teie autole piisava tähelepanu. Tänu aastatepikkustele kogemustele saavad NP Autode spetsialistid teile pakkuda nii üksikute elementide värvimist kui täielikku värvimuutust juhul, kui eelmist värvkatet taastada ei õnnestu. Aga miks on auto kere värvimine nii keeruline protsess? Kuidas ettevõtte NP Autod spetsialistid autosid värvivad? Sellest järgnevalt räägimegi.

Kuidas toimub auto värvimine: etapid ja tulemused

Mainisime eespool, et värvkatte seisukord on müügihinna kujunemisel üks olulisemaid aspekte ja see on tõepoolest nii. Asi on selles, et auto värvimise hind võib olla oluliselt erinev olenevalt selle margist, suurusest ja töökojast, kuhu pöördute. NP Autode meeskond hindab oma kliente ja seepärast pakume võimalikult lojaalset hinnakujundust. Aga mida meie spetsialistid siis ikkagi täpselt teevad?

Protsess koosneb mitmest etapist, mille loetelu näeb välja järgmine:

Auto põhjalik pesu

Esmalt vajab auto pesu – auto pestakse põhjalikult ja seejärel puhastatakse raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse kogunenud porist ja tolmust. Seejärel teeb meister remonti vajavatest pindadest fotod, misjärel läheb auto remonti.

Keretööd

Vajaduse korral eemaldatakse sõidukilt varuosad ja värvimist vajavad detailid. Keretööde hulka kuulub ka see, et NP Autode spetsialistid kõrvaldavad kere pinnalt mehaanilised vigastused. Vigastuste õgvendamine toimub spetsiaalsete tööriistadega.

Krundi pealekandmine

Pärast pinna eelnevaid ettevalmistusi kantakse sellele spetsiaalne krunt, mis hoiab ära rooste tekke ja tasandab kere probleemsed kohad.

Värvi valimine

NP Autodes kasutatakse autode värvimiseks ainult uusimaid tehnoloogiaid, mis võimaldavad värvimiseks valida värvitooni väga kvaliteetselt ja täpselt. Spetsialistid leiavad spetsiaalsete seadmete abil väga täpselt vajaliku tooni ning valmistavad ette vajaliku koguse värvi ja lakki.

Laki pealekandmine

Lakk kantakse peale eelkõige pinna kaitsmiseks agressiivsete keskkonnamõjude ja väiksemate mehaaniliste vigastuste eest. Pärast seda tuleb lakk hoolikalt ja õigesti kuivatada. Selleks on NP Autodel värvimis- ja kuivatuskamber, mis võimaldab töid teha kiiresti ja kvaliteetselt.

Üleminekute kõrvaldamine

Spetsiaalse abrasiivse pasta abil eemaldatakse kõik piirid uue ja tehasevärvi vahel. Pärast värvimise kõigi etappide lõpetamist pestakse teie auto üle ja te saate selle kätte nagu uue!

Ülaltoodud etapid on vaid selle töö lühikokkuvõte. Juba ainuüksi kere ettevalmistamise ja üksikute elementide värvimise protsess on kunst, milles mängivad põhirolli kogemused ja kvaliteetsed seadmed. Seda mõistes oleme seadnud oma ettevõtte jaoks oluliseks prioriteediks seadmete pädevuse ja kvaliteedi ning soetanud töökoja baasil kogu värvimiseks ja lakkimiseks vajaliku seadmestiku.

Kui olete huvitatud mõne üksiku auto elemendi värvimisest või vajab teie auto kere enne müüki uut värvkatet, pöörduge meie poole. NP Autod spetsialistid teostavad kõik vajalikud tööd kere puhastamiseks, rooste eemaldamiseks ja lihvimiseks. Selle tulemusena saab teie auto täiesti uue kvaliteetse värvkatte.