ET RU EN FI
Helistame tagasi 53870751

HONDA sõidukid

Osta kasutatud Honda HR-V 1.5 96 kW 2016 värv valge Tallinnas
9 999 €
208 € / kuus
Honda HR-V 1.5 96 kW
Hondal on autoturul hea maine ja see on oma kõrge kvaliteedi, töökindluse ja uuenduslike tehnoloogiatega võitnud ostjate südamed. Tänu aastatepikkustele kogemustele ja rangetele standarditele toodab Honda usaldusväärseid ja vastupidavaid autosid, mis väärivad tarbijate usaldust. Lisaks sellele on need autod varustatud juhtivate turvasüsteemide, efektiivsete mootorite ja keskkonnasõbralike tehnoloogiatega.

Kasutatud Honda ostmine NPautode spetsialistide abiga

NPautode meeskonnal on autode sektoris laialdased kogemused. Kui meie kliendid abi vajavad, teeme hea meelega kõik võimaliku, et nende soove rahuldada. Ärge kartke esitada kõikvõimalikke asjassepuutuvaid küsimusi – spetsialistid teavad vastust neile kõigile. Meie veebilehel olevast kataloogist leiate suure valiku juhtivate tehnoloogiatega varustatud kasutatud Hondasid. Hinnavahemik varieerub odavatest mudelitest kallimateni ja tänu sellele leiab meilt variandi igale rahakotile. Need, kellel on raskusi kohe kogu summa tasumisega, saavad kasutada аutoliisingut ja jagada maksed mitmeks osaks.

Millised Honda mudelid on ostjate seas kõige populaarsemad?

Suur hulk kliente eelistab Honda Civicut, mis on mitte ainult üks populaarsemaid mudeleid, vaid ka peene ja stiilse disainiga. Sellise auto roolimine on tõeline nauding: mobiilsus teedel, väike kütusekulu ja varuosade kättesaadavus. Kui teil on suur pere, on täpselt teie jaoks Honda Accord. Ruumikas salong loob autos maksimaalse juhtimis- ja sõidumugavuse. Hea heliisolatsioon, kvaliteetsed istmed ja adaptiivne kiirushoidik – need on just need, mis muudavad selle auto nii atraktiivseks. “Kallike-kaunike” – see käib Honda HR-V kohta ja neid tasub osta juba ainuüksi välimuse pärast. See sõiduk on universaalne ja sobib nii noortele peredele kui aktiivset puhkust armastavatele inimestele. Mahukas pakiruum võimaldab transportida nii mahukaid sporditarbeid kui ruumi võtvat matkavarustust. Hädapidurdusabi süsteemid, tahavaatekaamerad, pimeala jälgimissüsteemid – need funktsioonid tagavad juhile ja reisijatele kõrgetasemelise kaitse.

Honda ostmine Tallinnas

Ettevõte NPautod pakub Eestis Honda ostmise võimalust. Kataloog sisaldab laia valikut erinevaid mudeleid – Civic, Accord, Jazz – need kõik on suurepäraste karakteristikutega ja omavad parimat lisavarustust. Kliendid usaldavad meid, kuna kõik autod on läbinud põhjaliku kontrolli ja ostja saab tutvuda kogu vajaliku teabega. Pakume ka lisateenuseid: auto värvimine, rehvimontaaž jpm! Jätke oma telefoninumber veebilehele ja me helistame hea meelega teile sobival ajal tagasi.