ET RU
Helistame tagasi 53870751

Kõige töökindlamad autod

Kõige töökindlamad autod

Töökindlus – just see sõna on sageli otsustav kasutajate jaoks, kes tahavad leida endale ideaalse аuto. Need ajad, kui iga autojuht pidi ise oskama õlifiltrit vahetada, on ammu minevikku jäänud. Täna tähendab auto mugavust ja töökindlust.

Vaatamata suurele nõudlusele töökindlate autode järele, pole tõeliselt tõrgeteta mudeleid nii palju, kui tahaksime. Osaliselt on selle põhjuseks asjaolu, et autotööstuses on hetkel suund elektrisõidukite poole ning nende töökindlus sõltub otseselt aku kvaliteedist ja töötingimustest. Aga kuidas on lood traditsiooniliste autodega? Millised autod on oma töökindlust mitte ainult sõnade, vaid ka tegudega tõestanud? Sellest nüüd räägimegi.

Töökindlad ja usaldusväärsed autod: 7 parimat mudelit

Kui olete üks neist autohuvilistest, kes ei taha nädalavahetustel õhtuid garaažis veeta, peaksite vaatama töökindlate autode poole. Nagu ilmselt kõik teavad, pole ideaalseid asju olemas ja isegi nende mudelite juures, millest meie räägime, võib vahel miski vussi minna. Siiski on just neil parim maine ning nende süsteemide ja elementide tööiga võib vahel üllatada.

Nojah, olgu kuidas on, aga meie versiooni kohaselt on kõige usaldusväärsemate autode nimekirjas järgmised mudelid.

Mercedes-Benz GLC

TÜV Report 2022 uuringus saavutas GLC-seeria Mercedes-Benz maastur esikoha. Reitingu kohaselt suudab see auto riketeta läbida 54 000 kilomeetrit. Ainult 1,5% autodest esineb mingeid tõrkeid, mis näitab, et see mudel on töökindel. Enamasti suudab GLC probleemideta läbida veelgi rohkem maad. See on juba tase.

Seda luksuslikku maasturit on toodetud 2008. aastast alates ja selle aja jooksul on see läbi teinud mitmeid tehnilisi täiustusi ja ümberkujundusi. Mercedes-Benz GLC salong on uskumatult moodne ja mugav, vastates  ühele kõrgeimatest turvastandarditest. Välimuselt on see auto kompaktne, korrektne ja luksuslik, sobides sõitmiseks igasugustes tingimuses.

Mercedes-Benzi GLC on töökindluse, modernsuse ja mugavuse musternäide, muutes selle atraktiivseks valikuks neile, kes hindavad silmapaistvat jõudlust ja pikka kasutusiga.

Volkswagen T-Roc

See on veel üks maastur, mis on maailmas ära teeninud väga töökindla auto tiitlit. See on TÜV reitingus auväärsel kolmandal kohal ja muljetavaldavate omadustega. Keskmine vahemaa, mille jooksul tuleb ette vaid 2,2% riketest, on 37 000 kilomeetrit. Need on väga muljetavaldavad numbrid, mis on selge märk selle maasturi ohutusest ja kvaliteedist.

Nelikveoline Volkswagen T-Roc tuli turule 2017. aastal. Selle aja jooksul on ta saavutanud populaarsuse ja tunnustuse mitte ainult Euroopas, vaid ka Hiinas. Huvitav asjaolu on, et 2020. aastal tõi Volkswagen turule T-Roc Cabrioleti. Jah, isegi pandeemia ajal oli nõudlus katuseta autode järele üsna suur.

Volkswagen T-Roc on näide skandaalselt töökindlast maasturist, mis ühendab endas stiili ja turvalisuse. See auto rahuldab ka kõige nõudlikumate juhtide vajadused ja on teile truuks kaaslaseks, kuhu te ka seiklema ei satuks.

Audi A1

B-klassis, kuhu kuuluvad kompaktsed sõiduautod, tunnustatakse Audi A1 teenitult üheks kõige töökindlamaks, mis edestab paljusid jaapanlasi ja ameeriklasi. See kolmeukseline luukpära on kompaktne, pakkudes samas mugavat salongi ja tagasihoidlikult elegantset  välimust. TÜV reitingu järgi suudab Audi A1 riketeta läbida keskmiselt 32 000 kilomeetrit ning probleeme esineb vaid 2,9% autodest.

Audi A1 debüteeris maailmaturul 2010. aastal ning kuigi isegi margi kodumaal ei ole see suutnud loodetud populaarsust koguda, on nõudlus selle auto järele püsinud kestvalt kõrge kõik need aastad ja seda tänu töökindlusele. 2014. aastal tutvustati spordimodifikatsiooni S1, mis lisas kollektsiooni veelgi entusiastlikumaid fänne. Audi A1 on näide töökindlusest ja stiilist, mistõttu on see suurepärane valik neile, kes hindavad sõltumatust maanteel.

Honda Jazz

Honda Jazzi, tuntud ka kui Fit, toodetakse alates aastast 2001 ja see võidab jätkuvalt südameid üle kogu maailma: Aasias, Austraalias, Põhja-Ameerikas ja isegi Aafrikas. TÜV-i reitingu kohaselt on Honda Jazz näidanud muljetavaldavaid tulemusi. Keskmiselt 27 000 sõidukilomeetri jooksul on rikkeid esinenud kõigest 2,9% autodest. Seda kohta ei saavutanud mudel oma klassi liidrite reitingutes juhuslikult.

Honda Jazzi eeliseid võibki jääda üles lugema. Vaatamata väiksusele on sellel võimas ja ökonoomne mootor, avar ja mugav salong, hea juhitavus ja nagu eespool toodust näha, on see ka töökindel. See auto on populaarne nii uue kui kasutatuna. Huvitav on see, et sellest mudelist on aastate jooksul toodetud nii hübriid- kui elektriversioone, mis muudab selle roheliseks ja kaasaegseks valikuks. Honda Jazz on tõeline usaldusväärsuse ja universaalsuse legend neile, kes hindavad kvaliteeti ja vastupidavust.

Mazda 3

Kompaktsete väikeautode klassis on Jaapani tootjad kindlasti esirinnas, edestades oma Euroopa ja Ameerika konkurente. Mazda, Mitsubishi ja Toyota on maailmale esitlenud parimaid versioone, mille seas paistab eelkõige Euroopa edetabelis silma Mazda 3. TÜV reitingu järgi näitab hämmastavaid tulemusi Mazda 3 – keskmise läbisõidu 36 000 kilomeetri jooksul esineb rikkeid ainult 6% autodest.

See auto oli kompanii esimene, mis ühendas demokraatliku hinna mugavuse ja kena disainiga. Just nii sündiski terve filosoofia, mis ühendas endas sportlikkuse ning äri- ja turistiklassi tunnused. Te vaid vaadake Mazda 3 ja näete, kui ahvatlev on selle välimus, millega see on võitnud kogu maailma autohuviliste südamed. Mazda 3 on näide töökindlusest ja stiilsusest, mis on loodud neile, kes hindavad mugavust ja sõltumatust teedel.

Honda CR-V

Honda CR-V kui maastur nagu kord ja kohus, on alati erinevates maailma reitingutes esinenud, olgu siis mugavuse, ohutuse, populaarsuse või võimsuse poolest. Ja mõistagi leiab see kõige töökindlamate autode edetabelis hõlpsasti koha. TÜV hinnangul suudab Honda CR-V riketeta läbida kuni 66 000 kilomeetrit ning tehniliste riketega puutub kokku vaid 7,3% selle auto omanikest.

CR-V on algusest peale olnud ruumikuse ja mugavuse kehastus, olles suurepärase juhitavuse, stiilsuse (eriti viimaste põlvkondade puhul) ja silmapaistvate tehniliste näitajatega. See võimas ja elegantne auto sobib nii pikkadeks reisideks kui mugavaks linnasõiduks. Paljud valivad selle pereautoks, kuna on veendunud selle töökindluses ja turvalisuses. Honda CR-V on suurepärane näide mugavuse ja töökindluse kehastusest teedel.

Lexus GS

Maailma ühe töökindlamate autode tootja Toyota Motorsi valmistatav kõrgklassi sedaan Lexus GS on omasuguste seas erakordne. Kaubamärk Lexus on korduvalt tõusnud usaldusväärsuse ja ohutuse osas reitingutes liidriks, mis rõhutab selle mudeli suurepärast mainet. Huvitav on see, et kuigi Lexus GS ei kuulu Saksa teadlaste silmis usaldusväärsete autode nimekirja, on see Briti ja Ameerika ekspertide hinnangutes kõrgel kohal.

Lexus GS-i tootmist alustati Jaapanis juba 1991. aastal ja sellest ajast on palju muutunud, kuid selle mudeli olemus on siiski jäänud muutumatuks. See auto on täiuslik kombinatsioon mugavusest, ilust ja võimsusest. Salongi heliisolatsioon on kõrgeimal tasemel, interjööri kujundus esinduslik ja juhtimine ülimugav. Selle mudeli neljas põlvkond esindab luksust, samas kui hind jääb äriklassi auto kohta vägagi ahvatlevaks. Lexus GS on automaailmas stiili ja töökindluse tipptase.

Ohutus, vastupidavus ja laitmatu jõudlus on omadused, mis muudavad need autod tõeliselt ainulaadseteks. Sõltumata sellest, millise sõiduki te osta otsustate, on alati oluline meeles pidada, et kõige tähtsamad on töökindlus ja turvalisus.

Viimased saabumised