ET
Helistame tagasi 53870751

Kuidas valida pereautot?

Kuidas valida pereautot?

Kuidas valida pereautot?

Linnaelu on hea: kõik on lähedal, palju poode ja meelelahutust, võib minna baari, restorani, kohvikusse. Kui aga rääkida perepuhkusest, siis seda on kõige parem teha looduses, kus igaüks leiab endale tegevust ning saab mitte ainult puhata, vaid ka veeta aega füüsilises tegevuses, mis on kasulik igale inimesele…

Perereisil on alati mitmeid raskusi, eriti kui pere on suur. Selleks, et sõita linnast välja, on alati kõige mugavam kasutada autot.

Pereauto valimisele peab lähenema mõtestatult, arvestades kõiki vajadusi, mis võivad reisimise ajal tekkida.

Pereautoks sobib väga hästi pickup tüüpi auto. Sellises autos on arvestatud kõiki vajadusi, alates reisijate ja lõpetades pagasi paigutamisega.

Ärge unustage, et minnes puhakama loodusesse, on vaja kaasa võtta üpris palju erinevaid asju, mida on problemaatiline paigutada autosse, milles ei ole pagasi jaoks ettenähtud piisavalt ruumi.

Tasub meeles pidada ka seda, et perega loodusesse minnes võetakse kaasa üpris suuri esemeid, mis samuti tekitab raskusi nende transportimisel. Kõiki neid probleeme saab kergelt lahendada mahuka avatud või kinnise pagasiruumiga.

Lisaks sellele, et auto peab olema suur ja mahukas, peab see ka vastama kõikvõimalikele ohutusnõuetele, kuna lähete reisile lastega. Seepärast peavad turvavööd olemas olema nii eesistmetel kui ka tagaistmetel.

Väikesed lapsed peavad kindlasti istuma hästi fikseeritud turvatoolis. Ärge unustage ka turvapatju, mille olemasolu on väga tähtis ning võib avarii korral päästa teie elu.

Kui on oodata väljasõitu alale, kus puudub asfalttee ning võib esineda soiseid lõike, siis kõige parem, kui Teil on nelikveoga auto. See aitab Teil probleemideta liigelda murdmaastikel ega lase jääda kinni inimtühjas kohas puksiiriabi saabumise ootuses.

Kui kavatsete väljasõidu ajal kasutada muid transpordivahendeid (ATV, paat jms), siis nende transportimiseks peab autol olema lisahaagis. Kui aga kavatsete kasutada vaid jalgrattaid, siis neid on võimalik kinnitada ka auto katusele…

 

Lugupidamisega

Teie NP Autod

Viimased saabumised