ET RU
Helistame tagasi 53870751

Miks on kasutatud auto parem kui uus?

Miks on kasutatud auto parem kui uus?

Vastus küsimusele, milline auto osta, näikse olevat lihtne – ikka uus tuleb osta, et ei läheks rikki, et salong lõhnaks värske plastmassi järele ja et kehtiks garantiihooldus. Paraku on see mõte kiire haihtuma, sest miks muidu ollakse eriti Eestis tihtilugu nõus viis aastat vana auto eest maksma hinda, mille eest saaks soetada tuttuue masina. Toome pisut selgust, miks tekib vahel kange kiusatus osta kasutatud auto Eestist.

Kasutatud autod igale maitsele

Maailm on autosid tihedalt täis. Võtame või Tallinna tänavad, kus vurab ringi igasuguseid autosid, kuid vahel tuleb ette ka selliseid eksemplare, et aina vaata ja imetle. Varem või hiljem tekib igal autosõbral automarkide seas oma lemmik. Te võisite päevast päeva ringi sõita takso või rendiautoga ja siis äkki – põmm – armute silmini ühte ja ainsasse… autosse. Kuid nagu sageli juhtub, jääb Tallinnas salongist auto ostmiseks rahast katastroofiliselt palju puudu. Teil soovitatakse valida odavam aparaat, kuid sel juhul läheks ju kaotsi joovastus ja õnnis tunne väärt ostust.

Siin tulebki appi autoturg, sest siin on teie ihaldatud mudel suure tõenäosusega saadaval. Siit soetategi endale mitte hädise konditsioneeri ja käsitsi juhitavate klaasipühkijatega kütusesäästliku ratastel seljakoti, vaid kliimakontrolli ja täiusliku elektripaketiga tõsiseltvõetava universaali. Mõistagi ei ole see uus, vaid kasutatud auto, aga kui säilitasite ostmisel kaine mõistuse ja kasutasite meie ettevõtte teenuseid, ei jõua te pärast oma ostu ära kiita.

Ajas kontrollitud

Lennuki uue mudeli leiutamise hetkest selle esimese kommertslennuni kulub tavaliselt üle viie aasta. Seda ikka seepärast, et uusi insenerilahendusi peab reaalsetes tingimustes piisavalt põhjalikult katsetama. Autotootjad selliseid pikaajalisi kontrolle ei korralda, mistõttu satuvadki autoturule erinevate konstruktsiooniliste puuduste ja väikeste vigadega autod. Kõik need vead kõrvaldatakse järk-järgult ning lastakse üsna kiiresti välja uus modifikatsioon ja seejärel ka uuendatud mudel. Tallinnas käib autode müük praktiliselt ööpäevaringselt, mis tähendab, et keegi on juba üht või teist mudelit katsetanud ja valmis oma kogemusi ka teistega jagama. Just seepärast on mõnikord tunduvalt lihtsam ja odavam tulla Eesti autoturule ja osta ajas kontrollitud auto, mille ajalugu on teada. Meie asjatundjatel ei jää kahe silma vahele ükski müüki antava auto konstruktsiooniline kõrvalekalle.

Kui jääte valimisega hätta, aitame teid rõõmuga!

 Täna on Eesti turg nii uute kui kasutatud autode müügipakkumistega üle ujutatud. Siiski võite olla kindlad, et meie aitame teil leida ideaalselt sobiva. Auto pole pelgalt liiklusvahend, vaid ka tõeline sõber ja abimeesValige sõpru arukalt! Valige NP Autod!

Vaata müügis olevaid autosid.

Viimased saabumised