ET RU
Helistame tagasi 53870751

Ostame kasutatud auto – Minu esimene auto!

Ostame kasutatud auto – Minu esimene auto!

Minu esimene auto: ostame kasutatud auto 

Olete lõpuks teinud otsuse leida endale neljarattaline sõber? Soovime selle suure ja rõõmsa sündmuse puhul õnne! Annab ju autoost terve rea eeliseid, mille hulgas on nii mugavus, liikumisvabadus kui ka teatud staatus. Aga mida soetada: uus või kasutatud auto? Tuhanded autoasjatundjad kalduvad arvama, et eriti esimene päris oma auto võiks olla pigem „läbisõiduga“. Vaatame seda küsimust lähemalt.

Kasutatud auto: vaieldamatud plussid

Niisiis, alustame peamisest eelisest, mis kasutatud autol on uue ees – ja see on muidugi hind. Pole saladus, et ühepalju raha tuleb välja käia nii otse salongist soetatud, kuid kehvemini komplekteeritud ja vähesemate funktsioonidega auto eest, kui ka mõnevõrra paremat marki ja hea sisuga kasutatud auto eest. Enamikul juhtudel on valik ilmselge. Näitab ju ka statistika, et pärast aastast kasutamist maksab auto juba 25% vähem kui sama masin uuena. Peale selle, kui arvestate autoostul mingi kindla summaga, siis teadke, et järelturul on valik igal juhul kordades suurem. Ja kes ei tahaks osta suurepärast autot suhteliselt vähese raha eest?

Järgmine vaieldamatu argument kasutatud auto poolt on see, et ostes te ei pea komplekteerima mitmesugust lisavarustust. Tavaliselt on sellistel autodel juba olemas mitmed vajalikud funktsioonid, nagu signalisatsioon, helisüsteem, navigaator, toonitud klaasid, istmekatted, porivaibad ja veel palju muud. Samas uut autot ostes tuleb teil nende mugavuste eest täiendavalt rahakotti tuulutada.

Veel üks argument: kasutatud autode turg Tallinnas võib uhkust tunda oma mitmekülgse ja isegi unikaalse valiku üle. Tänu erinevatele geograafilistele ja ajaloolistele teguritele pakub autode järelturg Eestis kõige põnevamaid variante: kui tahate istuda oma unistuste auto rooli, mis on teie suureks kurvastuseks juba mõnda aega tootmisest maas, või olete alati tahtnud saada mõne haruldase mudeli omanikuks, siis on mõistagi ainult üks väljapääs – tuleb osta kasutatud auto järelturult.

Siinkohal tuleb esile tuua veel üks kasutatud autode oluline eelis: sellised autod on alati juba sissesõidetud. See tähendab, et kui autol oleks pärast tehasest väljumist olnud mingi viga, siis on see igal juhul juba ilmsiks tulnud. Võib ka öelda, et auto on juba läbinud „tootmisjärgse kontrolli“. Samas uus auto võib tuua kaasa nii mõnegi üllatuse.

Kasutatud auto: väikesed miinused

 Tõenäoliselt ainsaks läbisõiduga auto miinuseks võib pidada tema vanust. Muidugi saate salongist täiesti uue, absoluutselt värske auto. Kuid selle eest tuleb ka maksta, ja mitte vähe.

Tulles tagasi meie teema – esimese auto ost – juurde, jääb vaid üle nentida: kasutatud auto ostmine on parim lahendus.

Täna on Eesti autoturg küllastunud nii uute kui ka kasutatud autode pakkumisest. Kuid võite kindel olla, et aitame teil leida ideaalselt sobiva variandi. Pole ju teie auto mitte lihtsalt liiklusvahend, vaid ka tõeline abiline ja sõber. Valige oma sõpru hoolega, seejuures aitab teid NP Autod!

Suur valik kasutatud autosid on siin!

Viimased saabumised