ET RU
Helistame tagasi 53870751

Auto keretüübiga hatchback ehk luukpära: eripärad ja populaarsed mudelid

Auto keretüübiga hatchback ehk luukpära:  eripärad ja populaarsed mudelid

Luukpära on paljude autosõprade seas populaarne keretüüp. Vaatamata üpris kompaktsetele gabariitidele saab enamus luukpärasid uhkeldada mugava salongi ja suure pagasiruumiga. Mugavus ja väikesed gabariidid kokku muudavad need autod universaalseks variandiks.

Selleks, et muutuda populaarseks keretüübiks, on luukpäradel uuenduste ja täiustuste osas tulnud läbi käia pikk tee. Täna märgivad omanikud, et nende valitud keretüüp oli parim pakutavate seas. Aga miks autojuhid ikkagi sellest keretüübist nii väga lugu peavad? Mis on hatchback ja kas see sobib just teile? Sellest nüüd räägimegi.

Millega luukpärad teiste autode taustal silma paistavad

Kasutatud autod turg on tohutu – sealt leiab kõikvõimalike keretüüpidega autosid sedaanidest pikapideni. Siiski on kõige populaarsemad nende seas just luukpärad. Populaarsemad luukpärade mudelid lähevad turul nagu soojad saiad, mis teeb neist tulusa rahapaigutuse. Milles siis seisnevad luukpärade eelised?

Enamik kasutajaid, kes valivad teiste keretüüpide seast just luukpära, juhinduvad selle eelistest. Seega, kui otsustate osta kasutatud auto luukpäraste kerega, saate:

  • väikeste gabariitidega auto

See tegur mõjutab nii juhtimise lihtsust kui mugavust linnaliikluses.

  • avar salong ja mahukas pagasiruum

Te saate mõnusalt sõpradega piknikule minna, laadides kõik vajaliku mahukasse pagasiruumi.

  • taskukohane hind

Erinevalt sedaanidest jääb luukpärade hind üldjuhul turu keskmiste hulka, mis teeb nende ostmise kasulikuks.

Populaarsed hatchback kerega mudelid püüavad linnatänavatel pilke, muutes need mudelid ostjatele eriti huvipakkuvaks. Seega, kui kasutatud autode müük on see koht, kus valikut tehes keretüübi põhjal otsuse langetate, soovitame tähelepanu pöörata just luukpäradele. Aga milliseid marke ja mudeleid kaaluda?

Parimad luukpärad kasutatud autode turul:

  • Honda Civic – tuntud töökindluse, väikese kütusekulu ja salongi mugavuse poolest. Enamasti on sellel autol hubane ja ruumikas salong, head turvanäitajad ja meeldiv sõidudünaamika

Honda Civic hatchback

  • Volkswagen Golf – tuntud kõrge koostekvaliteedi, elegantse interjööri ja nauditavate juhtimisomaduste poolest

Volkswagen Golf hatchback

  • Toyota Auris – töökindel auto, mis sobib nii algajatele kui kogenud juhtidele. Kui hindate mugavust, on see auto teie jaoks parim valik

Toyota Auris hatchback

  • Citroen DS4 – taskukohane, aga paljude võimalustega mudel. Klassikaline luukpära kõigi oma võimaluste ja eelistega

Citroen DS4 hatchback

Loetletud autode näitajate ja varustusega saate tutvuda, lehitsedes meie kataloogi. Seal näete suurt valikut autosid igale maitsele ja rahakotile. Mis puutub eelistesse, mis meie veebilehelt kasutatud auto ostmisega kaasnevad, siis uskuge – meil on, mida pakkuda.

Lisaks suurele autode valikule pakub NP Autod oma klientidele ka kohapeal auto kindlustus vormistamise võimalust, remonditeenuseid, auto värvimine teenust ja mõistagi tuge tehingu vormistamisel. Meie spetsialistid võivad läbi viia ostueelne kontroll, kui seda soovite, et saaksite olla kindel, et auto vastab eelnevalt kirjeldatule. Seega, kui soovite osta heas korras luukpära soodsa hinnaga, kuid pole valmis auto otsimisele aega raiskama, võtke ühendust professionaalidega. Ettevõtte NP Autod asjatundjad vaatavad auto üle ja koostavad teile üksikasjaliku ülevaate, mille põhjal saate langetada lõpliku otsuse.

Viimased saabumised