ET RU
Helistame tagasi 53870751

Kasutatud autode valik Tallinnas on suur. Millest alustada?

Kasutatud autode valik Tallinnas on suur. Millest alustada?

Kuidas valida endale sobiv kasutatud auto? Millest alustada?

Auto ei ole tänapäeval enam luksus, mida saavad endale lubada ainult väljavalitud. Praegusel ajal on auto möödapääsmatu ja mugav, praktiline ja efektiivne tarbekaup. Kui soovite osta endale esimese auto või tahate oma vana sõiduriista parema vastu vahetada, olete oodatud meie juurde! Nagu me juba varem kirjutasime (link artiklile kasutatud autode eelistest), on kasutatud auto ost, eriti meie müügiplatsilt Tallinnas, parim lahendus igas olukorras.

Kui olete otsustanud osta auto Eestist, aitame teil alati leida optimaalse variandi. Te võite auto valimiseks valmistuda ka iseseisvalt. Selleks tuleb teha mitu lihtsat toimingut.

Igale maitsele

Tänapäeval on kasutatud autode valik Tallinnas suur ja mitmekesine. Et lõputute variantide hulgas mitte eksida, soovitame teil esmalt koostada erinevate markide ja mudelite edetabel. Kõigepealt otsustage, mis keretüübiga autot te vajate: kas see on sedaan, luukpära, universaal või hoopis mahtuniversaal? Seejärel uurige välja selle keretüübi parimad esindajad teile taskukohases hinnaklassis. Selgitage välja igaühe üksikasjad ja eripärad, lugege tegelike omanike hinnanguid, mitte müügiesinduste ametlikke veebilehti. Enamasti aitab teid internet. Nii väldite „killustumist“ valiku tegemisel.

Kasutatud auto: hinnaküsimus

Statistika ütleb, et inimesed ostavad märksa parema meelega kasutatud auto kui uue otse salongist. Seda kinnitavad ka Tallinna automüügiandmed: keskmiselt ostab 70% pealinna elanikest just nimelt kasutatud autosid, eelkõige hinna pärast. Nii saab uue auto ostuks kuluva raha eest parema varustusega ja kõrgemasse klassi kuuluva sõiduki, kuigi natuke vanema. Nüüd tuleb meie väärt nõuanne: ärge kulutage „raudratsu“ peale kogu selleks kõrvale pandud raha. Teil võib tekkida tahtmine osta mingit lisavarustust või ostetud autot veidi tuunida.

Valime parima

Et koostada eelarve ja kasvõi laias laastus aru saada, millist autot teil vaja läheb, tutvuge keskmiste hindadega Eesti uute ja kasutatud autode turul. Uurige autosalongide hinnakirju, vaadake eraisikute kuulutusi, käige autoturgudel – nii saate teada aritmeetilise keskmise. Meie aga lubame teile, et meie juurest leiate kõige paremaid ja soodsamaid pakkumisi. Kuid et olla täiesti kindel, tehke ikkagi väike võrdlev analüüs. Siis veendute, et me pakume parimat.

Järeldus

Nagu näete, saate 80% tööst oma tulevase auto valimisel teha iseseisvalt, arvuti taga. Tänu sellele ei ole sugugi keeruline osta häid kasutatud autosid Tallinnast, eriti meie abiga.

Tänapäeval kubiseb Eesti autoturg nii uutest kui ka kasutatud sõidukitest. Kuid te võite olla kindel, et me aitame teil valida optimaalse variandi, sest auto pole mitte ainult liiklusvahend, vaid tõeline abimees ja sõber. Valige sõpru mõistlikult firmast NP Autod!

Suur autode valik Tallinnas.

Viimased saabumised